Ania_Tarasik
Anna Tarasik
Instruktorka: tańca brzucha, zumby, pilates

Anna Tarasik tancerka i nauczycielka tańca orientalnego. Specjalizuje się w egipskim tańcu klasycznym, w gatunkach folklorystycznych, w shaaby (pop arabski), jak i w tańcu z woalem (w stylu klasycznym i amerykańskim). Uczyła się u najlepszych tancerek polskich i u mistrzów zagranicznych: prof. Zazy Hassana, Orit Maftsir, Mayodiego, Khaleda Mahmouda, Nour i Yassera, Aleksieja Riaboszapki, Mariny Oganyan, Djamili (Berlin), Beaty i Horacia Cifuentesów, Magdy’ego El Leisy, Lubny Emam, Khadejah i Mustafy (Berlin) i in. Ukończyła kurs u prof. Zazy Hassana. Prowadzi zajęcia regularne i warsztatowe z zakresu historii, techniki i choreografii egipskich tańców klasycznych, shaaby i folkloru.

Jako nauczycielka wie, że rozwój jej uczennic jest związany z jej własnym, więc nie zaniedbuje żadnej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Jednocześnie stara się przekazać swoim uczennicom wszystko czego sama się nauczyła lub dowiedziała. Szkoli się też w innych technikach tanecznych: taniec jazzowy, współczesny, musicalowy oraz salsa. Jej zajęcia to gwarancja rzetelnej techniki tańca i przejrzystego tłumaczenia niuansów tańca. A wszystko w przemiłej atmosferze.

Taniec to pasja, której Anna Tarasik poświęca wiele czasu i uwagi, a praca z ludźmi przynosi wiele radości i satysfakcji, dlatego stara się przekazać uczestnikom zajęć jak najwięcej pozytywnej energii w nadziei, że z zajęć wyjdą zadowoleni i… wrócą spragnieni nowych doznań!