Plakat - Wielki Koncert Andrzejkowy
Nazwa wydarzenia: Wielki Koncert Andrzejkowy – Elena Rutkowska & zespół Cygańskie Czary
Gatunek muzyczny: Muzyka romska / folk
Data i godzina: 29.11.2019, 19:00
Miejsce: Aula Duża WSFiZ Białystok, ul. Ciepła 40

Opis koncertu: Niecodzienne wydarzenie, koncert estradowy – Cygańskie Czary. Muzyczno-taneczne widowisko pełne orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco, a dla duszy.. romantycznych ballad. Elena Rutkowska gwiazda muzyki romskiej zaprasza do współpracy najlepszych w Polsce i Europie romskich muzyków. W programie pełnym wigoru i radości życia zabrzmią najwspanialsze utwory cygańskie.

Cudowna autentyczna muzyka romska, śpiew i taniec, a także niesamowite stroje stwarzają niezapomnianą atmosferę i wprowadzają widzów w zaczarowany i tajemniczy świat Romów. Urok osobisty artystów zespołu „Cygańskie Czary” i ich interpretacja utworów gwarantują odbiorcy niezapomniane przeżycia, wspaniałą zabawę, oraz bezgraniczną miłość do cygańskiej muzyki.

Solistką zespołu „Cygańskie Czary” jest gwiazda muzyki romskiej Elena Rutkowska. Utalentowana aktorka o wielkich zdolnościach interpretacyjnych i muzycznych. Elena jest absolwentką Akademii Teatralnej w Kijowie. Pomimo, że w Polsce mieszka od kilku lat ma duży dorobek artystyczny i zdobyła sympatię widzów i słuchaczy. Zasłynęła z dramatycznej roli w serialu „Pitbull”, gdzie była partnerką głównego bohatera filmu Andrzeja Grabowskiego. Widzowie także docenili brawurowo zagraną charakterystyczną rolę w serialu „Lokatorzy”. Aktorka jest dobrze znana bywalcom warszawskiego teatru „Buffo”.

Wielki Koncert Andrzejkowy to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością pozostanie na długo w Waszej pamięci i będzie idealną okazją do świętowania tego fascynującego wieczoru razem z nami! Koncerty Eleny Rutkowskiej z zespołem Cygańskie Czary w ostatnich latach zapełniały sale m.in. w Teatrze Palladium, Operze Bałtyckiej, Filharmonii Podkarpackiej, Teatrze Muzycznym w Łodzi czy Operze I Filharmonii Podlaskiej.

Bilety i więcej szczegółów: https://bit.ly/2nNH25k