18 listopada 2017r. Akademia plus 50 zaprasza wszystkich chętnych do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl „Nauka latania”.

Jest to drugie wyjście do teatru zaplanowane w projekcie „Twój czas, seniorze”, a kolejne wynikające ze współpracy Akademii plus 50 i Białostockiego Teatru Lalek, która zaowocowała cyklem spotkań pt.: Teatr na obcasach zainicjowanych przez panią Dorotę Ejsztet.

Bilety na przedstawienia każdy kupuje we własnym zakresie, okazując w kasie Kartę Aktywnego Seniora (50 % zniżki).

Do teatru zapraszamy współmałżonków, krewnych i znajomych.

Przedstawienie rozpoczyna się o godz. 17.00

Po spektaklu odbędzie się spotkanie z aktorami.

Przypominam, co napisano o przedstawieniu na stronie BTL:

Bohaterem „Nauki latania” jest mewa o nazwisku Jonathan Livingston Seagull. Poznajemy go w momencie, gdy cały swój czas i energię poświęca nauce latania. Ale nie chodzi tu o zwykłe latanie. Sam Jonathan bowiem nie jest podobny do innych mew – Jonathan chce więcej. Chce latać wyżej, szybciej, piękniej, osiągnąć coś, co dla przeciętnych mew jest niedostępne, Za swe marzenia przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę… Przepiękna poetycka opowieść o sile marzeń i drzemiącej w nas mocy ich spełniania. Filozoficzna opowieść o człowieku – jego wyborach i ich konsekwencjach, czy wreszcie o odwadze, aby zawsze być w zgodzie z samym sobą.