burza_plus50

Akademia plus 50 zaprasza 17 czerwca 2016 r. do Białostockiego Teatru Lalek na kolejne spotkanie w ramach Teatru Seniora.

O godz. 18:00 porozmawiamy przy kawie na temat działań na rzecz środowiska osób starszych w dziedzinie kultury i aktywnego stylu życia – kobiety ze Stowarzyszenia Kobieteria opowiedzą o tym, jak to „Miłość” stała się hasłem przewodnim czerwcowego cyklu warsztatów rozwojowych dla kobiet „Kobieteria na Warsztat 5”. Opowiedzą o miłości otwierając dla niej drzwi w naszych sercach, oraz o tym, co będzie się działo w warsztatowy weekend 25-26 czerwca.

Do miłości wzywa Papież, Dalajlama, mistyk Antony de Mello. Do miłości wzywają wszyscy wielcy uduchowieni tego świata. Do miłości wzywa nas sama Natura, a przede wszystkim drugi Człowiek. Pracować i tworzyć z miłością, znaczy być szczęśliwym i rozsiewać szczęście. Kardynał Wyszyński powiedział: ”Czas to miłość”, a współczesny mistyk benedyktynin Willigis Jäger: „Rozpuść wszystko w świetle i miłości”. Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa prac biżuteryjnych członkiń Akademii plus 50.

godz. 19:00 spektakl „Burza” – bilety do nabycia w kasie Teatru.


Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym Miasta Białystok w ramach projektu „Akademia pełni życia”.

wschodzacy-bialystok