czytelnia_slow-300x166

CZYTELNIA SŁÓW  to   cykliczne spotkania osób, które lubią czytanie książek. W ramach spotkań  uczestnicy czytają zapowiedzianą wcześniej  książkę, a na następnym spotkaniu dyskutują  o niej w gościnnej kawiarni „W Starym Kinie” przy ul.Św. Rocha 23.  Spotkania są prowadzone przez pomysłodawczynię tego działania, miłośniczkę literatury, moderatorkę – wolontariuszkę,  Annę Skorko. Spotykamy się  w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 17.00 Nie trzeba być literaturoznawcą, by czerpać przyjemność z dyskutowania o książkach. Można przyjść na spotkanie również wtedy, gdy „zadanej”książki się nie przeczytało. Czytamy również głośno fragmenty książek a czasem, kiedy uda nam się zaprosić  aktora lub dziennikarza,  słuchamy pięknego czytania w ich wykonaniu.  

2 komentarze, RSS

 • Ewa Gąssowska


  17/10/2017 o 15:57

  Interesuje mnie czytanie książek oraz dyskusje na ich temat. Chętnie zgłosiłabym się na zajęcia – będzie to dla mnie prawdziwa przyjemnośc.
  Pozdrawiam
  Ewa Gąssowska

  • Akademia plus 50


   18/10/2017 o 09:46

   Serdecznie zapraszamy na spotkania Czytelni słów. Spotykamy się w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 17.00 w gościnnej kawiarni „W Starym Kinie” przy ul.Św. Rocha 23.