tance

Kolejna edycja tańców etnicznych na Plantach

Kolejna edycja tańców etnicznych na Plantach przy fontannie. W tym roku zajęcia odbywają się w ramach projektu „Witamina T, jak taniec…” współfinansowanego przez Miasto Białystok. Spotykamy się w każdy poniedziałek od 01.06.2017 r. do 28.08.2017 r. o godz.10.00. Zajęcia...

tance_etniczne_w_parku_plus50(1)

Tańce etniczne w parku

Zajęcia te nie wymagają od uczestników specjalnych zdolności tanecznych. Wystarczy ogólna sprawność fizyczna, która potrzebna jest do wykonywania codziennych czynności życiowych. Każdy tańczy jak potrafi.

Aqua_aerobic_3

Aqua aerobic

Aqua aerobic, który przeprowadzany jest w wodzie, to jedna z lepszych form aktywności proponowanych seniorom. Z zajęć na basenie mogą korzystać osoby, które wcześniej nie uprawiały sportu, mają problem z układem ruchu.

hula_810x450

Moe Hawaii

W tańcu hula zawarta jest esencja filozofii ludu archipelagu hawajskiego oraz ponadczasowe prawa. Hula rezonuje ze słowiańską duszą.

Angielski-1

Język angielski

Jest to kurs przeznaczony specjalnie dla tych, którzy już dawno lata nauki mają za sobą, natomiast obecnie, będąc na emeryturze, nudzą się i chcą „coś ze sobą zrobić”, wiedząc, że nauka języka angielskiego będzie dla niech nie tylko sposobem...